Особливості обробки препаратами від бліх та кліщів, про які не треба забувати.

1. Краплі від бліх і кліщів наносите безпосередньо на шкіру, розсовуючи шерсть для кращого доступу до шкіри. Після того, як нанесли краплі на шкіру не потрібно пробувати пальцем – висох препарат чи ні.
2. Краплі капайте тільки на холку між лопатками , гігантським породам собак можна нанести препарат в кілька місць – починаючи від холки до середини спини. Це допоможе уникнути злизування препарату і попадання всередину собаки. НЕ МОЖНА капати краплі в пащу або на шерсть.
3. Піпетку підбирайте залежно від розміру собаки. Виливайте на собаку відразу весь вміст піпетки, а не кілька крапель. Піпетку не можна ділити на дві і більше частин, і не можна зберігати після відкритя.
4. Краплі краще брати з запасом ваги. Тобто, якщо собака важить рівно 20 кг, їй краще взяти піпетку від 20 до 40 кг, а не від 10 до 20 кг.
5. Якщо собака важить менше 2 кг, для неї краще придбати SENTRY PRO TOY спрей, шампунь SENTRY PRO TOY (у ньому є дозування на кг ваги) або обробити собаку одним з препаратів серії Natural Defense ( Натуральний Захист ) .
6. Собаку бажано обробляти краплями ввечері або в похмурий час, щоб в перші години після обробки уникати контакту препарату з прямими сонячними променями.
7. Після обробки собаки краплями уникайте гуляти з нею під дощем протягом 24-48 годин.
8. Якщо у собаки густий підшерсток або довга шерсть (наприклад, як у хаскі або коллі ) їй більше підходять краплі, ніж нашийник. Нашийник повинен мати контакт з шкірою для максимально ефективного захисту собаки від бліх і кліщів. А тому у собак з густим і довгим підшерстям ефективність нашийника буде нижче, ніж у гладко або жесткошерстних порід.
9. Якщо збираєтеся обробити краплями або одягнути нашийник від бліх і кліщів і завтра їхати з собакою на природу, потрібно враховувати, що різні препарати починають діяти в повну силу через різну кількість часу після обробки:
– Максимальна еффестівность крапель і нашийників настає, як мінімум , через 24-48 годин, так як вони наносяться точково і необхідно час поки діюча речовина пошириться по жировому шару шкіри;
– Відразу після нанесення починають діяти тільки спрей і шампунь, так як наносяться відразу на всю поверхню тіла тварини.
10. Краплі і нашийники не розраховані на дуже часте миття собаки із застосуванням шампуню, так як діюча речовина може змиватися з шкіри тварини. Тому , якщо купаєте собаку з шампунем раз на тиждень і частіше, є сенс користуватися шампунями від бліх і кліщів SENTRY ( СЕНТРІ ), які захищають собаку від бліх і кліщів протягом 7-14 днів (залежно, від виду шампуню ).

Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.