Як захистити вихованця від Блох?

Як захистити вихованця від Бліх?

Якщо ваш вихованець вже заражений – не панікуйте. Позбутися цих назолівих комах можливо. Кращий спосіб позбутися від бліх і кліщів – це профілактика інфестаціі.
Регулярне використання препарату Фіпрогард МАКС необхідно для запобігання бліх і кліщів на вашому вихованцю … або в вашому домі!

КРОК 1 : Захист вихованця. Викупайте вихованця для того щоб видалити бруд. За допомогою блошиного гребінця видаліть блошині ексременти і мертвих бліх. Щомісяця обробляйте вихованця Фіпрогардом МАКС, у відповідності з інструкцією на упаковці. Ніколи не використовуйте шампуні від бліх одночасно з краплями від бліх і кліщів Fiproguard MAX. Якщо ви вирішили викупати собаку або кішку з шампунем від бліх і кліщів, перш ніж наносити препарат, слід почекати рекомендований час, протягом якого діє шампунь. Наприклад, якщо в інструкції на упаковці шампуню сказано, що він діє протягом 14 днів, наносьте препарат Фіпрогард МАКС тільки ЧЕРЕЗ 14 днів.

КРОК 2 : Захист будинку. Виперіть підстилку собаки, пропилесосьте килими і обробіть спреєм від бліх для дому . Пам’ятайте, уважно прочитайте інструкції перед використанням декількох продуктів від бліх і кліщів.

КРОК 3 : Захист двору. Для того щоб убити бліх, які находяться поза домом: не забудьте обробити спреєм для двору від паразитів галявину і фундамент будинку. Нагадуємо, уважно прочитайте інструкції перед використанням декількох препаратів від бліх і кліщів.

Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.